האתר בהרצה, אנחנו יושבים על זה עכשיו...

תנאי השימוש

תנאי שימוש באתר ומגזין "שבי רגע"

תקנון השימוש נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לגברים ולנשים כאחד.

 

הקדמה

"שבי רגע" (להלן "האתר" "אנחנו" "המגזין" וכדו'), הינה מערכת תוכן מקוונת, אשר משמשת כאתר אינטרנט עבור תוכן, מידע, הווי, פנאי וצרכנות לנשים. וכן הינו מגזין דיגיטלי המופץ בפני עצמו. הנך מוזמן לקחת בו חלק, בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

"מגזין שבי רגע", בכל מהדורותיו, הינו מגזין דיגיטלי המופץ על ידינו בדיוור אלקטרוני. כל פרט האמור במסמך תנאי שימוש זה כלפי אתר "שבי רגע", הינו גם כלפי מהדורות המגזין לכל פרטיו.

השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים – עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן, מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר, כמו גם כל המידע שבו, לרבות שם האתר, שמות הדפים השונים בו, עיצוב האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר – שייכים במלואם לאתר הנ"ל, ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שבי רגע", ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שבי רגע".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד – פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מאיתנו.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת. לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר, בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים, אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד, ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

בשבי רגע עשויים להתפרסם גם סדרות של מאמרים, וכן סיפורים בהמשכים וכדו'. אנו שומרים לעצמינו את הזכות להפסיקם בכל שלב, גם במקרים שנכתב אודות המשך הסדרה, וזאת ללא צורך בהודאה מראש.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "שבי רגע" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לפעול על פי תנאי השימוש במקור החיצוני לו שייכים התכנים.

בשבי רגע מתפרסמים תכנים של כותבים רבים, חלקם אינם מתוך מערכת שבי רגע. האחריות על תכנים אלו הינם עליהם בלבד, ואין אנו אחראים על כך. כמובן שאנחנו עושים מאמצים מרובים לפקח גם על תכנים אלו.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש, על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, או בכל דרך אחרת, ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג שלא כדין גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות אתר "שבי רגע".

 

תשלום לשבי רגע

חלק מהתכנים של "שבי רגע", עשויים להנתן בתשלום בלבד.

התשלום מתבצע ע"י חברות סליקה ואשראי שנבחרות על ידינו, או בכל דרך אחרת המוסכמת על ידינו. המידע של פרטי האשראי שלכם, מאובטח ברמה גבוהה בסטנדרטים הגבוהים, על ידי החברות הנ"ל. אבטחת המידע אינה באחריותנו כלל.

באחריות הנרשם לדאוג לתשלום בזמן ובאופן תיקני, על כל המשתמע מכך. בעיות וטעויות בתחומי התשלום או הרישום, הינם באחריות הנרשמים, והתנהלותם תהיה באופן עצמאי מול המערכות החיצוניות. כך גם בנוגע לטעויות ו/או נזקים של אותן חברות ומערכות תשלום. כמובן שאנחנו נשמח לסייע ולעזור בכל מקרה, לשם כך יש לפנות לכתובת הדוא"ל של מזכירות שבי רגע – shvirega.office@gmail.com.

התכנים שהינם בתשלום, יכולים להיות מגזין טיולים, תכנים ייעודיים אחרים, מנוי קבוע למגזין, תכנים פרסומיים וכדומה.

אין שום התחייבות מראש מהם התכנים שיופיעו בתשלום. גם מדור ותוכן שכבר מופיע למנויים בתשלום, יתכן שלא ימשיך בפעמים הבאות או בחלק מהן. כמו כן אנחנו יכולים בכל עת לקבוע ולשנות מהם התכנים הניתנים בחינם ומהם הניתנים בתשלום. וכן הננו יכולים להפסיק את התכנים בתשלום בכלל.

תשלום עבור מנוי קבוע לתכנים (אם קיים), הינו ללא התחייבות מצידנו לדייק בזמני השליחה, וכן יתכן שתהיינה תקופות שבהן הוא לא יישלח. זאת על אף שכמובן אנו נשתדל לעמוד בתדירות ובזמנים כפי המובטח.

הנהלת "שבי רגע" רשאית לפעול לפי שיקול דעתה הבלעדי, ולהפסיק מנוי או לבטל רכישה של כל אדם, מחמת כל סיבה שתהיה. בלא צורך למסור על כך הודעה מראש.

באחריות הנרשם לספק כתובת מייל חוקית ותקינה, באופן שהוא יוכל לקבל בו את התוכן בתשלום. אנו מחויבים לשלוח את התוכן הנרכש רק לכתובת המייל שסופקה עם ההרשמה, ואיננו אחראים על הצלחת הנרשם לקבל את הדיוור. כמו כן, אין לנו אחריות על שיבושים בשליחה ו/או בקבלת המידע ו/או במערכות התשלום וכדו' שייגרמו על ידי דבר שאינו בשליטתנו.

זיהוי הנרשם, בכל שלב, ייעשה על ידי כתובת המייל שעל ידה הוא נרשם. וכן כפי הנתונים שהוא סיפק בשעת ההרשמה.

התכנים הניתנים בתשלום, הינם עבור הנרשם בלבד, וכן עבור המעגל הקרוב אליו. אסור להעביר את המגזין לאנשים ממעגל שני והלאה, בין באופן דיגיטלי ובין בהדפסה ובכל דרך – ללא רשות מאיתנו. כך גם סיסמאות לכניסה לאתר וכל מידע מסווג אחר שיינתן לנרשמים, אין למסור אותו לשום גורם אחר.

מדיניות ביטולים. ההרשמה והתשלום לשבי רגע, הינם ללא שום התחייבות. הנרשמים רשאים לבטל בכל עת את הרשמתם, ולהפסיק את התשלום באופן מיידי. כלפי התשלום שכבר ניתן, הנרשמים ימשיכו עדיין לקבל את התכנים המגיעים להם.

בכל טעות וספק, נא לפנות בבקשה לכתובת – shvirega.office@gmail.com.

 

קבצי COOKIES 

באתר זה עשוי להעשות שימוש בקבצי עוגיות – COOKIES  (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים), וכן בממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר, ניתוח קליקים וזמן שהייה וכדומה.

המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין, ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

הרחבת מידע בענין זה, ניתן לקרוא בדף "מדיניות פרטיות" אשר מופיע באתר "שבי רגע".

 

איזור שיפוט

במקרה שתתגלע מחלוקת בכל נושא הנוגע לאתר ולמגזין, וכן בנוגע לתשלום וקבלת התכנים וכדו', סמכות השיפוט הבלעדית תיקבע על ידי הנהלת אתר שבי רגע, ע"י בית דין רבני או בית משפט שייבחרו על ידינו.